Kontakt oss

Administrasjon og ledelse

Einar Løvdal Leder Personal/IT/HMS

phone 975 26 329 email Einar.Lovdal@vef.no

Lars Eirik Vik Avdelingsleder Service

phone 997 55 311 email LarsEirik.Vik@vef.no

Anne Marie Mortensen Kvalitet, HMS og økonomi

phone 926 39 686 email Annemarie.Mortensen@vef.no
Prosjektledelse

Petter Pallesen Prosjekt-/eiendomsutvikler

phone 454 78 507 email petter.pallesen@vef.no
Ledere i Serviceavdelingen

Tor Øyvind Omdal Prosjektleder Service

phone 932 54 410 email TorOyvind.Omdal@vef.no

Bjørn Erik Nilsen Prosjektleder Service

phone 932 54 401 email BjornErik.Nilsen@vef.no

John Terje Jeppestøl Prosjektleder Service

phone 930 98 136 email Johnterje.Jeppestol@vef.no

Hans Omdal Prosjektleder Service

phone 932 54 408 email Hans.Omdal@vef.no

Einar Linga Larsen Prosjektleder Service

phone 926 03 929 email Einar.Larsen@vef.no

Tor Steinar Eriksen Prosjektleder Service

phone 916 45 292 email TorSteinar.Eriksen@vef.no

Webmail: Klikk her   |   Fjernpålogging: Klikk her